Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Katë policë janë vrarë dhe dy janë plagosur nga një sulm vetvrasës në veriperëndim të Pakistanit. Sulmi është konfirmuar nga policia vendore.
XS
SM
MD
LG