Ndërlidhjet

TIRANË


Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka njoftuar se në mesin e personave që akuzohen për zjarrëvënie në Greqi janë edhe dy të mitur shqiptarë të moshës 13 dhe 14 vjeçare. Burime nga kjo ministri bëjnë me dije se janë shoqëruar edhe prindërit e tyre si përgjegjës para ligjit.
XS
SM
MD
LG