Ndërlidhjet

NAIROBI


Së paku 71 ushtarë ugandezë janë vrarë dhe 41 të tjerë janë plagosur rëndë pas një aksidenti automobilistik.
Incidenti ndodhi në orët e vona të së djelës.
XS
SM
MD
LG