Ndërlidhjet

KABUL


Rreth 19 militantë talibanë janë vrarë gjatë përleshjeve të ndara me forcat ndërkombëtare në Afganistan.
Burimet amerikane njoftojnë se aksionet kanë qenë të përbashkëta mes forcave të koalicionit dhe atyre afgane.
XS
SM
MD
LG