Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit, Ehud Olmert dhe presidenti i Autoritetit Palestinez, Mahmud Abbas po diskutojnë sot mundësinë e rifillimit të negociatave.
Takimi po zhvillohet në rezidencën e Olmertit në Jerusalem.
Takimi është një përpjekje për të gjetur mirëkuptim para konferencës ndërkombëtare për Lindjen e Mesme që do organizohet nga Shtetet e Bashkuara në nëntor.
XS
SM
MD
LG