Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri gjerman i mbrojtjes Franc-Jozef Jung, fillon nesër vizitën në vendet e Ballkanit Perendimor, ka bërë të ditur Ministria gjermane e mbrojtjes.Temë kryesore e bisedimeve në Zagreb, Shkup, Tiranë dhe Prishtinë do të jenë bisedimet për statusin e Kosovës.
XS
SM
MD
LG