Ndërlidhjet

KABUL


Tre ushtarë të NATO-së janë vrarë dhe 6 të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimim vetëvrasës me bombë në lindje të Avganistanit. Nato-ja, ende nuk ka bërë të ditur përkatësinë nacionale të ushtarëve të vrarë dhe të plagosur.
XS
SM
MD
LG