Ndërlidhjet

SHKUP


Ish deputeti i zonës së Tanushës në Maqedoni, Xhezair Shaqiri thotë se mbrëmë ka pasur shkëmbim zjarri ndërmjet banorëve dhe policisë.
Ministria e brendshme e Maqedonisë thotë se në Tanushë nuk është ndërmarrë kurrfarë operacioni.
XS
SM
MD
LG