Ndërlidhjet

KHAR/PAKISTAN


Raportet nga Pakistani bëjnë të ditur se të paktën 3 dhe dy civilë janë vrarë sot nga shpërthimi i një vetëvrasësi me bombë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të qytetit Khar, në veriperëndim të rajonit Bajaur afër kufirit me Afganistanin.
XS
SM
MD
LG