Ndërlidhjet

KABUL


Rreth 500 policë afgan janë vrarë në 5 muajt e kaluar si rezultat i dhunës në rritje e cila lidhet me sulmet e shtuara të Talibanëve, dhe përpjekjeve të shtuara për të goditur tregtinë me narkotikë, ka bërë të ditur sot qeveria afgane.
XS
SM
MD
LG