Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Të paktën 24 veta kanë humbur jetën ndërsa 66 janë plagosur në dy shpërthime bombash në qytetin pakistanez Rawalpindi.
Në të kaluarën, zyrtarët për sulme të tilla i kanë akuzuar elementët pro-talebanë dhe të Al Kaidës.
XS
SM
MD
LG