Ndërlidhjet

RENO, NEVADË


Aventurieri amerikan, Steve Fosset konsiderohet i zhdukur. Së fundit ai është parë të hënën pasi ishte ngritur me një aeroplan të vogël në Nevadë të Shteteve të Bashkuara. 63 vjeçari Fosset është i njohur për fluturimet e tij nëpër botë me aeroplana dhe balona. Po zhvillohen kërkime për gjetjen e tij.
XS
SM
MD
LG