Ndërlidhjet

SEUL


Korea e Veriut, ka bërë të ditur se ka arrestuar një numër spiujsh të huaj dhe vendor që punonin për shërbime të huaja të intelegjencës. Agjencia shtetërore e lajmeve, ka njoftuar se, ka të ngjarë që spiujt po mblidhnin sekretet ushtarake dhe shtetërore. Nuk janë dhënë detaje lidhur me numrin e të arrestuarve e as për vendet për të cilat punonin ata.
XS
SM
MD
LG