Ndërlidhjet

BAKU


Zëdhënësi i Ministrit të mbrojtjes të Azerbejxhanit Ilgar Verdiyev, ka njoftuara se 3 ushtarë armenë dhe dy azerbejxhanë janë vrarë në luftimet në afërsi të rajonit të trazuar të Nagorno Krabahut. Ndërkaqë lajmi nuk është konfirmuar nga zyrtarë të Armenisë.
XS
SM
MD
LG