Ndërlidhjet

LONDËR


Dy ushtarë britanik janë vrarë sot në jug të Afganistanit,bënë të ditur Ministria britanike e mbrojtjes. Vrasja ka ndodhur kur automjeti me të cilin ushtarët po patrullonin rrugëve të Helmandit është goditur nga një predhë.Nga ky sulm bëhet e ditur se është plagosur edhe një ushtarë tjetër dhe përkthyesi.
XS
SM
MD
LG