Ndërlidhjet

KABUL


Të paktën 11 militantë talebanë dhe dy oficerë policie janë vrarë gjatë një shkëmbim zjarri në krahinën jugore afgane Farah.
Guvernatori i krahinës, Dastagir Azad, gjithashtu njoftoi se në përleshjet e djeshme janë plagosur edhe tetë policë.
XS
SM
MD
LG