Ndërlidhjet

BRUKSEL


Lideri i pozitës në Kosovë, Hashim Thaçi sot në Bruksel është takuar me zyrtarin e lartë të BE-s, Havier Solana dhe me bashkëpunëtorë të tij. Zoti Thaçi ka kërkuar që Bashkimi Evropian të arrijë unitet lidhur me statusin e Kosovës.
XS
SM
MD
LG