Ndërlidhjet

MOSKË


Serbisë dhe Kosovës duhet dhënë më shumë kohë për negociata, nëse deri më 10 dhjetor nuk arrihet marrëveshja për statusin e Kosovës, ka deklaruar kryesuesi i departamentit të ministrisë së jashtme ruse, Aleksander Konuzin.
XS
SM
MD
LG