Ndërlidhjet

MOSKË


Policia e Rusisë tha sot se është vrarë biznesmeni i njohur në rajonin e Moskës, Aleksei Shishkin. Ai ishte vrarë në lagjen Zelenograd, 50 kilometra nga qendra e Moskës. Aleksei Shishkin ishte pronar i disa restoranteve, i një kompleksi sportiv dhe i një agjencie për shitblerje. Sipas policisë, duket se vrasja ishte e porositur.
XS
SM
MD
LG