Ndërlidhjet

LAS VEGAS


Ish ylli i futbollit amerikan, O. J. Simpson është arrestuar në Las Vegas dhe ballafaqohet me disa akuza si i dyshuar për plaçkitje. Zoti Simpson ishte bërë i njohur ndërkombëtarisht gjatë një procesi gjyqësor në vitet e 90-ta për akuza se e kishte vrarë ish gruan e tij dhe dashnorin e saj. Me vendim gjyqësor ai atëherë ishte liruar.
XS
SM
MD
LG