Ndërlidhjet

SELANIK


Një trafikant njerëzish është vrarë dhe nëntë persona tjerë nga Shqipëria janë plagosur në një aksion të policisë në veri të Greqisë.
Automjeti me imigrantët, drejtohej nga 35-vjeçari, i cili e humbi jetën kur u përplas në një automjet tjetër në përpjekje për t'i ikur policisë. Njoftohet se dy nga imigrantët kanë marrë lëndime serioze.
XS
SM
MD
LG