Ndërlidhjet

NJU JORK


Në selinë e Kombeve të Bashkuara sot mbahet takim special ndërkombëtar për të rishikuar progresin e rimëkëmbjes së Afganistanit.
Takimi synon avancimin e formave për qeverisje më të mirë në Afganistan, ngritjen e forcave afgane të sigurisë dhe luftimin e prodhimit të narkotikëve.
XS
SM
MD
LG