Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 27 të vrarë dhe mbi 90 të tjerë të plagosur, nga shpërthimi i veturave bombë në gjithë Irakun. Raportet bëjnë të ditur, se cak i sulmit ishin policët Irakian dhe lider fisesh.
XS
SM
MD
LG