Ndërlidhjet

BAGDAD


Burime spitalore në Irak bëjnë të ditur se të paktën 8 persona janë vrarë dhe 11 të tjera janë plagosur nga bombardimi i një ndërtesa në paralagje te Bagdadit nga helikopterët amerikan.
XS
SM
MD
LG