Ndërlidhjet

KIEV


Në Ukrainë ka filluar votimi për 450 ulëse në parlamentë. Votimi i sotëm pritet që t'i jap fund rivalitetit të ashpër ndërmjet presidenti properendimor Viktor Yushchenko dhe kryeministrit pro rus Viktor Yanukovych.
XS
SM
MD
LG