Ndërlidhjet

PRAGË


Ballkani nuk mund të presë përgjithmonë Bashkimin Evropian. Politika e jashtme e Brukselit është përgjegjëse në një shkallë të madhe për ngecjet në Kosovë dhe Bosnjë, shkruhet në një koment botuar në numrin e sotëm të WSJ.
Në të njëjtin shkrim theksohet se ideja e coptimit të Kosovës është shumë e rrezikshme.
XS
SM
MD
LG