Ndërlidhjet

BRUKSEL


Përfaqësuesi i Bashkimit Evropian në treshen ndërkombëtare për statusin e Kosovës, Wolfgang Ischinger sot do të raportoj para ambasadorëve të vendeve të Bashkimit Evropian. Pritet që ai të flasë për takimin e Nju Jorkut ndërmjet delegacioneve të Kosovës dhe të Serbisë dhe për përgatitjet që po bëhen për takimin që mbahet më 14 Tetor në Bruksel.
XS
SM
MD
LG