Ndërlidhjet

PARIS


"Jemi të gatshëm të pranojmë cdo zgjidhje alternative për aq kohë sa ka marrëveshjen e palëve", tha David Martinon, zëdhënësi i presidentit francez.
Nicholas Sarkozy dhe Vladimir Putin do diskutojnë edhe për të ardhmen e Kosovës gjatë vizitës së presidentit francez në Moskë nga 9-12 tetor.
XS
SM
MD
LG