Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Forcat pakistaneze të sigurisë kanë vrarë mbi 20 militantë pro talibanë dhe kanë plagosur 15 të tjerë gjatë sulmeve në Vaziristanin verior, përgjatë kufirit me Afganistanin.
XS
SM
MD
LG