Ndërlidhjet

HAVANA


Së paku 28 persona janë vrarë dhe mbi 70 të tjerë janë plagosur pas përplasjes së një treni dhe një autobusi në Kubë.
Aksidenti ndodhi rreth 800 km larg kryeqytetit Havana.
XS
SM
MD
LG