Ndërlidhjet

KRANDON – SHTETET E BASHKUARA


Një punonjës i forcave të sigurisë, në një zonë të thellë të shtetit amerikan të Viskonsin, ka vrarë gjashtë persona dhe ka palgosur një tjetër. Sulmuesi është qëlluar për vdekje nga autoritetet, derisa nuk dihen arsyet e sulmit në fjalë.
XS
SM
MD
LG