Ndërlidhjet

KOPENHAGË


Sekretari i përgjithshëm i NATO-së Jaap de
Hoop Scheffer, ka inkurajuar kombet aleate që të dërgojnë më shumë trupa në Afganistan, duke thënë se misioni i aleancës po pengohet pikërisht për shkak të mungesës së personelit dhe pajisjeve.
XS
SM
MD
LG