Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga dy sulme me makina-bombë në Irak, sot, janë vrarë së paku 12 veta dhe janë plagosur shumë të tjerë, ka njoftuar policia. Sulmet ndodhën në qytetin Baiji, në veri të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG