Ndërlidhjet

ANKARA


Qeveria Turke ka bërë të ditur se ka dhënë urdhër që të merren të gjitha masat legale, ekonomike dhe politike, përfshirë edhe kalimin e kufirit, gjatë operacioneve kundër organizatave terroriste që veprojnë në shtetet fqinje.
XS
SM
MD
LG