Ndërlidhjet

KLEVELAND – SHTETET E BASHKUARA


Një 14 vjecar në shtetin amerikan të Ohajos ka plagosur dy moshatarë dhe dy të rritur në shkollën e tij dhe më pas ka vrarë veten.
Mësohet se autori i sulmit ishte pezulluar nga shkolla për rrahje.
XS
SM
MD
LG