Ndërlidhjet

KABUL


Nga një sulm vetvrasës në jug të Afganistanit janë vrarë 7 persona dhe janë plagosur 30 të tjerë. Në mesin e viktimave janë civilë dhe policë.
XS
SM
MD
LG