Ndërlidhjet

MOSKË


10 nga bombarduesit strategjikë të Rusisë do kryejnë patrullime mbi Atlantik, Arktik dhe Oqeanin Paqësor si dhe në Detin e Zi.
Burimet zyrtare ruse thanë se fluturimet bëhen për qëllime aftësimi dhe në përputhje me ligjet ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG