Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 10 irakianë janë vrarë dhe mbi 100 të tjerë janë plagosur në incidente të ndara në Bagdad dhe në veri të Irakut. Në mesin e viktimave ka civilë dhe ushtarë.
XS
SM
MD
LG