Ndërlidhjet

NABLUS


Një palestinez i moshuar dhe një person i armatosur janë qëlluar për vdekje nga ushtarët izraelitë gjatë një operacioni në qytetin e Nablusit në Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG