Ndërlidhjet

BAGDAD


Shtatë policë irakianë dhe dy civilë janë vrarë mëngjesin e sotëm në incidente të ndara në Irak.
Përveç të vrarëve njoftohet dhe për një numër të plagosurish.
XS
SM
MD
LG