Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti Bush ka thënë sot se nuk është i brengosur për shkakë të lidhjeve në rritje ndërmjet Rusisë dhe Iranit. Ai ka shtuar se do të vazhdojë të punoj me presidentin Putin në gjetjen e rrugëve për të shtensionuar programin berthamor iranian.
XS
SM
MD
LG