Ndërlidhjet

MADRID


Dy ushtarë spanjoll të KFOR-it kanë vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar, si pasoj e rrotullimit të automjetit të tyre dhe më pas përplasjes në një pompë benzine, ka bërë të ditur ministra spanjolle e mbrojtjes. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Istogut, ku janë të stacionuar ushtarët spanjoll të KFOR-it.
XS
SM
MD
LG