Ndërlidhjet

ROMË


Tre shqiptarë janë vrarë sot në Itali pas një shkëmbimi zjarri në një gjykatë në qytetin Rexhio Emilia . Një 40 vjeçar nga Durrësi ka qëlluar për vdekje gruan dhe axhën e saj, teksa po prisnin fillimin e seancës gjyjgësore për ndarje mes tyre. Pas kryerjes së krimit,autori tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes por është qëlluar për vdekje nga një polic i gjykatës.
XS
SM
MD
LG