Ndërlidhjet

GAZA


Katër palestinezë të vrarë dhe më shumë se njëzet të tjerë të plagosur, gjatë përleshjeve të armatosura ndërmjet forcave të sigurisë së Hamasit dhe klanit të lidhur me lëvizjen Fatah, bëjnë të ditur raportet nga rripi i Gazës.
XS
SM
MD
LG