Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Të paktën katër të vrarë dhe gjashtë të tjerë të plagosur nga shpërthimi i bombës në një treg në jugperëndim të Pakistanit, bëjnë të ditur sot burime policore të këtij vendi.
XS
SM
MD
LG