Ndërlidhjet

BEOGRAD


Agjencia informative e sigurisë së Serbisë, BIA, e di saktë se ku gjenden të akuzuarit e Tribunalit të Hagës, Ratko Mladiq dhe Stojan Zhuplanin. BIA posedon informata të sakta edhe për lëvizjet e Radovan Karaxhiqit, të cilin po e strehon kisha ortodokse, ka deklaruar sot drejtoresha e Fondit për të drejtën humanitare, Natasha Kandiq.
XS
SM
MD
LG