Ndërlidhjet

BAGDAD


14 irakianë përfshi së paku dhe 6 civilë u vranë nga zjarri i forcave ajrore amerikane në veri të Bagdadit.
Forcat amerikane njoftuan se kishin informacione mbi vendndodhjen e militantëve në një shtëpi pranë vendit të sulmit.
XS
SM
MD
LG