Ndërlidhjet

BEOGRAD


Agjencia informative e sigurisë së Serbisë, BIA, e di se ku gjenden të akuzuarit e Gjykatës së Hagës, Ratko Mlladic dhe Stojan Zhuplanin. BIA posedon informacione të sakta edhe për lëvizjet e Radovan Karaxhiqit, të cilin po e strehon kisha ortodokse, ka deklaruar sot drejtoresha e Fondit për të Drejtën Humanitare, Natasha Kandiq.
XS
SM
MD
LG