Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia irakiane ka njoftuar sot se katër persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur, si pasojë e shpërthimit të bombave në një lagje të banuar kryesisht me Shiit, në jug të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG