Ndërlidhjet

BRUKSEL


Presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, është sot në Bruksel me kreun e Komisionit Evropian, Hose Manuel Barroso. Reformat që duhet t'i realizojë Shqipëria në rrugën drejt integrimit në BE dhe statusi i Kosovës janë temat e takimit.
XS
SM
MD
LG